5 טיפים לבחירת ריהוט משרדי מעוצב

חצי מהיום ולפעמים יותר אנו נמצאים בעבודה, כאשר רוב האנשים בעבודה מבלים את זמנם בתוך המשרד. היום יודעים כי עיצוב של חלל העבודה הוא חשוב ומשפיע מאוד על תפוקת העבודה. כאשר נעים לשבת במשרד, צבעי הרהיטים נעימים לעין והם גם פונקציונאליים עבור העבודה, הרבה יותר קל לשמור על משרד מסודר ועל עבודה יעילה ומהירה. בכתבה הבאה ריכזנו עבורכם חמש טיפים חשובים שיעזרו לכם בבחירת ריהוט משרדי מעוצב ואיכותי.

5 טיפים לבחירת ריהוט משרדי מעוצב

טיפ מספר 1 – התאמת ריהוט משרדי מעוצב לפונקציונאליות של המשרד

לפני שאתם ניגשים לבחירת ריהוט למשרדים, מומלץ ואפילו חשוב להבין למה אתם זקוקים. עליכם לחשוב על העבודה במשרד, האדם שיעבוד במשרד ותפקידו ולהתאים את הריהוט באופן פונקציונאלי ליום יום. אם מדובר במשרד של רואה חשבון או מנהלת חשבונות, חשוב לדאוג לספרייה שבה ניתן לשים באופן מסודר קלסרים ושולחן גדול עבור מחשב וניירת. אם מדובר בעמדה עבור נציג שירות, תזדקקו לשולחן קטן ויחידת מגירות. לכל משרד יש את הפונקציונאליות שלו ויש לקחת זאת בחשבון לפני שרוכשים רהיטי משרד.

טיפ מספר 2 – מדידת גודל המשרד

ריהוט משרדי מחייב בדיקה ומדידה של גודל המשרד הרצוי. אם מדובר במשרד בתוך חדר, כדאי למדוד את הרוחב והאורך שלו ולחשוב על רהיטים למשרדים שעשויים להתאים. כמו כן, מומלץ לתכנן את סידור הרהיטים בחדר. אם לא מדובר בחדר, אלא בחלל פתוח, דבר שמאוד מקובל בעולם העבודה כיום, מומלץ לעשות חשיבה איך תרצו לסדר את החלל הפתוח, כמה אנשים יעבדו בו וכמה עמדות עבודה תצטרכו. מדידה של החלל תעזור לכם לרכוש רהיטים בגודל מתאים ובאופן חכם יותר.

טיפ מספר 3 – החלטה על שני צבעים דומיננטיים

אחד הדברים החשובים בבחירת רהיטים למשרדים הוא ההחלטה על הצבעים הדומיננטיים במשרד. מה שנהוג ונכון לעשות, על מנת לא ליצור יותר מידי צבעים ובלגן בעיניים או חוסר בצבעים המייצר שעמום, זה לבחור שני צבעים דומיננטיים. בדרך כלל, אחד הצבעים יהיה בחלונות המשרד, במידה ומדובר בחלונות עם גוון ולא חלונות לבנים ואת הצבע השני תוכלו לבחור בעצמכם. הצבע השני יכול להיות ברהיטים עצמם. אם נניח חלונות המשרד בגוון כחול כהה, ריהוט משרדים בצבע עץ אורן מולבן עשויים להתאים מאוד.

טיפ מספר 4 – מינימליסטיות מודרנית או מסורתיות?

עוד תחום שעלינו לגעת בו כאשר אנו בוחרים ריהוט משרדים מעוצב הוא סגנון העיצוב. כיום עולם עיצוב הרהיטים המשרדיים מציע סגנון עיצוב מודרני, סגנון עיצוב קלאסי מסורתי ולפעמים גם סגנון כפרי.

ריהוט משרדי מודרני

ריהוט משרדי מודרני הוא ריהוט בעיצוב מינימליסטי, חלק, ללא עיטורים מיוחדים. ריהוט מסוג זה עשוי להתאים במשרדי עריכת דין או ראיית חשבון.

ריהוט משרדי בעיצוב כפרי

משרדים העוסקים במקצועות הטיפול יצטרכו משהו במראה יותר רך עם נטייה למראה הכפרי. כיום ניתן להתאים סוגים שונים של ריהוט עבור משרדים וניתן למצוא גם ריהוט משרדי מפואר.

טיפ מספר 5 – משרד ביתי או בניין משרדים?

כשרוכשים רהיטי משרד מעוצבים יש לזכור כי משרד בבניין משרדים אינו דומה למשרד הביתי. במידה ואתם מחפשים ריהוט משרדי לבית, עליכם לחשוב היטב למה תזדקקו. לפעמים לא מדובר בחדר בבית, אלא בפינה קטנה המיועדת לעבודה. במצב כזה סביר שתזדקקו לרכישת ריהוט משרדי בהזמנה אישית שיתאים בדיוק לצרכים שלכם.

לסיכום, כיום ריהוט משרדי הוא ריהוט מגוון ומעוצב. מומלץ מאוד לפני רכישת הריהוט לעשות חשיבה גם על הפונקציונאליות שאתם מחפשים וגם על העיצוב של הריהוט והצבעים. כל אלו יחד ייצרו עבורכם משרד נעים יותר עבודה.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!