שולחנות משרדיים מותאמים לפונקציונאליות של העבודה

שולחנות משרדיים הם למעשה הפריטים הכי חשובים במשרדים. באמצעות השולחן המשרדי ניתן לעבוד בנוחות ובאופן מסודר. נהוג לחשוב שמדובר בשולחן פשוט ורגיל כמו כל שולחן עבודה אחר, אך כדאי לדעת שכאשר בוחרים שולחנות למשרד יש לחשוב היטב על האדם שישב מאחורי השולחן ועל הצרכים שיש לו בעבודתו. שולחן משרדי שאינו מותאם, יהפוך לשולחן לא נוח ויאבד את המטרה שלו. בכתבה הבאה תוכלו להבין אילו פרמטרים כדאי לבחון לפני שרוכשים שולחן משרדי.

שולחנות משרדיים מותאמים לפונקציונאליות של העבודה

גודל השולחן

אחד הפרמטרים החשובים ביותר כאשר אתם ניגשים לרכוש שולחן משרדי הוא כמובן הפרמטר של הגודל. לגודל של שולחן משרד יש משמעות גדולה על נוחות העבודה והוא חייב גם להתאים בגודלו לגודל החדר. שולחנות עבודה עבור מזכירה או אדם העובד עם המון קלסרים וניירת, מחייבים שולחנות משרד רחבים וארוכים המאפשרים להניח עליהם ציוד רב. לפני קניית השולחן, עליכם לבדוק מהו גודל החדר, היכן תניחו את השולחן ובכך להתאים את מידותיו.

צורת השולחן

אתם ודאי חושבים מה משנה צורת השולחן? בעניין זה כדאי לדעת כי גם לצורת השולחן קיימת השפעה על העבודה במשרד. אתם ודאי מעוניינים בשולחן יעיל, נוח ופרקטי שמנצל בצורה טובה יותר את החלל. אם מדובר לדוגמה בחדר משרדי ארוך וצר, שולחן משרדי פינתי, עשוי לנצל היטב את המקום ולהביא לאשליה של משרד גדול יותר. מעבר לכך, בשולחן משרדי פינתי, קיימת חלוקה טובה של שני אזורי השולחן. בצד אחד ניתן לשים מחשב ובצד השני לעבוד על ניירת. בשולחן כזה יש מקום לציוד רב.

לצפייה בקטלוג שולחנות משרדיים לחץ כאן!

התאמת עיצוב השולחן לעיצוב המשרד

ואם מדברים כבר על חלל החדר, יש כמובן גם לקחת בחשבון את הנושא של עיצוב המשרד. באופן כללי כדאי לדעת כי ריהוט למשרד הוא ריהוט המותאם לעיצוב פנים שלו. חברות, ארגונים וגם עסקים קטנים מעצבים את החלל בצורה מסוימת ואליו ניתן להתאים שולחנות משרדיים מעוצבים. שולחנות משרד מעוצבים הם שולחנות בגוון מסוים, מחומר מסוים ובעיצוב מסוים. יש שולחנות שעשויים מעץ, יש שולחנות שעשויים מפולימר וכמובן גם מפורמייקה. מומלץ לבחור את החומר שממנו עשוי השולחן ואת הנראות שלו לפי העיצוב הכללי במשרד.

שולחנות בגדלים לא סטנדרטיים

במקומות עבודה קיימים גם חללים שאינם סטנדרטיים כמו חללי עבודה משותפים או חדרי ישיבות. בחללים אלו יש לחשוב על המודולריות והגמישות ברכישת שולחנות עבודה. מה למעשה אתם תצטרכו עבור חללים אלו זה שולחנות עבודה מיוחדים שמותאמים לצרכים שאתם מעוניינים בהם. כיום לקטגוריית שולחן משרדי קיים מבחר גדול ואתם צריכים לבחור מתוכו או לבקש שיכינו עבורכם שולחנות מותאמים.

לסיכום, לבחירת שולחן משרד ולמראה שלו יש משמעות גדולה על עבודה נוחה ויעילה. כאשר תלכו לבחור שולחנות למשרדים, קחו את הטיפים האלו יחד אתכם. בעזרת הטיפים תוכלו לבחור עבור העובדים שלכם את השולחנות הכי נוחים, יעילים ופרקטיים לעבודתם.

שולחן משרדי לעבודה מהבית

נישת העבודה מהבית רק הולכת ומתפתחת עם השנים ואנו רואים יותר ויותר אנשים שעובדים מהבית באופן מלא או רק חלק מהזמן. מעבר לכך, אנשים שלומדים וסטודנטים זקוקים גם הם לשולחנות עבודה. שולחן משרדי לבית או שולחנות כתיבה לסטודנט זה בדיוק מה שאתם צריכים. אם מקום העבודה בבית הוא קטן, שולחן משרדי קטן יתאים מאוד. אם השולחן הולך להיות בנישה הקרובה לסלון, שולחן משרדי זכוכית יתאים מאוד בחלל הזה. ואם מדובר בחדר עבודה, אתם בהחלט יכולים ללכת על שולחן משרדי מפואר.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!