ריהוט משרדי רחובות

ריהוט משרדי רחובות עם בשורה ממצוינת לתושבי האזור. ריהוט משרדי של חברת א.ש.א גבאי הגיע לרחובות ואיתנו בשורות יותר ממצוינות. ריהוט משרדי ברחובות עם קטלוג מגוון ועשיר במיוחד החל מדלפקי קבלה, מדפים ממתכת, כסאות מזכירה, שולחנות מנהלים ועוד והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד!. אנו נעניק לכם ייעוץ אישי ומקצועי שלב אחרי שלב עד להתאמה מושלמת של הריהוט בחלל המשרד שלכם. ניסיון עשיר של 20 שנה נכנס אליכם למשרד ומעניק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים בעסק.

ריהוט משרדי רחובות

למי אתם מחכים? השאירו פרטים עכשיו או צלצלו ותקבלו גם שיחת ייעוץ ללא עלות.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!