על סוגי מחיצות למשרדים וההבדלים הקיימים ביניהם

מחיצות משרדים או מחיצות עבודה הינן הכרחיות לצורך התפקוד השוטף של מקום העבודה, בפרט כשמדובר בחללי עבודה של מוקדי טלפונים. יתרה מכך, נעשה שימוש במחיצות לצורך תחימה של חדרי העבודה השונים. כך שלמעשה, יהיה ניתן ליצור חלוקה מתאימה ולהפריד בין חללים אחרים בחדר. במאמר הבא יפורט על השימוש במחיצות משרדיים, על סוגי המחיצות הקיימים וההבדלים הקיימים ביניהם.

על סוגי מחיצות משרדיים וההבדלים הקיימים ביניהם
על סוגי מחיצות משרדיים וההבדלים הקיימים ביניהם

מחיצות בעמדות עבודה – מדוע זה חשוב?

מחיצות למשרדים שונים ממוקמים במקומות העבודה חשובים מאוד, כי הם מאפשרים עבודה נוחה יותר לעובדים במקום העבודה. מעבר לכך, לעובד יש יותר תחושה של פרטיות, מה שמביא להרגשה נעימה יותר עבור העובדים. במילים אחרות, כך העובדים יכולים להיות מרוכזים יותר בעבודה ולסבול פחות מחוסר ריכוז בזמן העבודה. כך, למעשה, העובדים יכולים לעבוד ביעילות גבוהה יותר, ולהביא לתפוקה גבוהה יותר בעבודה. יתרה מכך, העובדים ירגישו יותר בנוח, מה שיגרום להם לרצות להמשיך לעבוד באותו המקום ולהתמיד בו לאורך זמן רב.

שימוש נוסף אפשרי במחיצות הוא לצורך תחימה של החדר למספר חלקים. זאת, במטרה לעשות הפרדה בין החלקים השונים במשרדים או בחדרים, בהתאם לצורך הקיים.

מחיצות למשרדים – אילו סוגים ישנם?

קיימים סוגים רבים של מחיצות שניתן להתאים אותם לכל משרד או מקום עבודה באופן אינדיבידואלי. עם זאת, ישנם מקומות עבודה בהם לא עושים שימוש במחיצות כלל. זאת, מכיוון שישנם מקומות בהם העובדים עובדים לצד שולחן כתיבה משרדי הרחוקים זה מזה. ולכן, במקרים כאלו אין צורך להתקין מחיצות כלל. להלן דוגמאות למחיצות בהם נעשה שימוש במקומות העבודה השונים:

מחיצות אקוסטיות

מחיצות אקוסטיות הינן טובות ואיכותיות יותר מאלו העשויות מגבס. היתרון של המחיצות האקוסטיות הן שהן מאפשרות ניצול מקסימלי של כל מטר מרובע בחדר העבודה או במשרד. הן לא תופסות שטח מיותר בחדר. בנוסף לכך, הן גם הרבה יותר אסתטיות, יוקרתיות ונעימות למראה. מחיצות אקוסטיות למשרד יכולות להיות במגוון צבעים שונים. השימוש במחיצות אקוסטיות נפוץ לצורך חלוקה של החדר לאזורים שונים, כמו למשל חללי עבודה נפרדים, חדר פגישות ועוד. יתרון משמעותי הקיים במחיצות אלו, הוא שניתן לסגור ולפתוח אותן בהתאם לצורך – כאשר יש או אין צורך בפרטיות. הן מונעות רעשי רקע באופן הרמטי.

מחיצות העשויות מזכוכית

מחיצות העשויות מזכוכית הינן מאוד אלגנטיות, יפות ומעניקות מראה מודרני ויוקרתי. הן נחשבות לעמידות במיוחד. מעבר לכך, מחיצות זכוכית תורמת לשקיפות של המקום. אם כי, יש לקחת בחשבון שזה פחות יתאים במקומות בהם נדרשת פרטיות. השימוש במחיצות זכוכית מייתרת את הצורך להשתמש בתאורה נוספת. זאת, מכיוון שהיא מאפשרת חדירה של אור. כך שלמעשה, היא חסכונית יותר ואקלוגית יותר. מחיצות זכוכית מבודדות היטב רעשי רקע.

מחיצות חלל פתוח (אופן ספייס)

מחיצות מסוג אופן ספייס מיועדות עבור חללי עבודה גדולים ומרווחים בהם יש צורך בהפרדה או בבידוד של העובדים באותו חלל. השימוש במחיצות מסוג זה נפוץ במוקדים טלפונים ולעיתים אף במקומות עבודה אחרים, כמו למשל משרדי הייטק. מחיצות אלו מסייעות לעובדים להיות מרוכזים יותר בעבודה ולמנוע הפרעות אפשריות במקום העבודה. כך, למעשה, מתאפשר חלל עבודה אישי לכל עובד באותו החדר.

עמדות עבודה מותאמות אישית

בנוסף לכל האמור, קיימת האפשרות להתקין במשרדים השונים או במקומות העבודה מחיצות מותאמות אישית. לעיתים קורה שהמצב מעט מורכב יותר, ויש צורך בפתרונות מיוחדים. א.ש.א גבאי מייעצת בנוגע להקמת עמדות עבודה אישיות במשרדים השונים ובמקומות העבודה ונותנת פתרונות ייחודיים לכל מקום באשר הוא.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!