מחיצות למשרדים – באיזה משרד זה מתאים?

למצוא בניין משרדים עבור חברה או ארגון זו משימה לא פשוטה ולמצוא בדיוק את כמות החדרים שאתם זקוקים להם בהתאם לכמות האנשים בחברה, זה כמעט בלתי אפשרי. במקום לחפש בניין משרדים לפי חדרים, מוטב למצוא מקום שיש בו חללים גדולים ובהם ליצור בעזרת מחיצות למשרדים חלוקה של החלל כולו. בכתבה הבאה נסביר באילו משרדים כדאי להשתמש במחיצות ואילו סוגי מחיצות נמכרות כיום ועשויות להתאים לצרכי הארגון.

מחיצות למשרדים בהתאמה אישית

 

מחיצות למשרדים באילו משרדים כדאי להשתמש?

מחיצות למשרד יכולות להתאים לסוגים שונים של ארגונים. ארגונים וחברות שזקוקות לחלוקה של חלל גדול, יכולות להשתמש במחיצות על מנת לחלק את החלל. ארגונים וחברות שיש להם כמות עובדים גדולה והם לא מצאו בניין משרדים מתאים ולכן זקוקים לחלוקה פנימית של חללים קטנים וגדולים וארגונים וחברות שנמצאים בגדילה וזקוקים לשינויים של חלל העבודה בתקופות קצרות. מחיצות למשרדים הן פתרון מצוין שעונה בדיוק על הצרכים של הארגונים שתיארנו ושל ארגונים נוספים הזקוקים לחלוקה של החלל.

בניית חללים בגדלים שונים

בחברות וארגונים יש תפקידים שונים ומגוונים. יש תפקידים שזקוקים בהם למשרד גדול ומרווח, יש משרדים שלא זקוקים לחלל גדול, אך כן זקוקים לפרטיות של חדר עם דלת, יש תפקידים שבהם כל מה שצריך זה קובייה מופרדת עם שולחן עבודה ומספר מגירות ויש ארגונים שבהם יש לבנות חלל פתוח עם מספר מחיצות פנימיות. לפעמים בתוך ארגון אחד יהיו את כל צורות המשרדים שתיארנו ובעזרת מחיצות מודולאריות למשרדים יהיה קל לבנות את החללים המגוונים הללו.

איך שומרים על פרטיות ושקט במשרד כאשר מדובר במחיצה?

אחד הדברים שארגונים וחברות שואלים הרבה על מחיצות למשרדים זו סוגיית הפרטיות והשקט. כשמדובר על חדר עם קירות שעשויים מגבס או בטון, קל לחשוב על הפרטיות הזו, אך כאשר מדובר במחיצה, חושבים על משהו יותר עדין שהפרטיות אינה נשמרת בו. אנו רוצים לנפץ את המיתוס הזה ולומר לכם כי בעזרת מחיצות אקוסטיות למשרד ניתן ליצור את הפרטיות והשקט שאתם זקוקים לו. מחיצות אקוסטיות למשרדים מאפשרות עבודה נוחה, שקטה ונעימה ללא הפרעות.

מחיצות אקוסטיות ללא תקרה

מחיצות אקוסטיות ללא תקרה הן מחיצות המחלקות חלל גדול למספר משרדים צמודים שבהם ניתן לדבר בטלפון עם לקוחות או לבצע פגישה מבלי לשמוע הפרעות דיבור של המשרדים הסמוכים. למחיצות אלו אין תקרה, הן לא אטומות לגמרי, אך בהחלט מאפשרות עבודה שקטה ולא רועשת.

מחיצות אקוסטיות היוצרות חדר

מחיצות אקוסטיות היוצרות חדר, הן מחיצות שמגיעות עד לתקרה ומאפשרות פרטיות מלאה. מחיצות אלו מומלצות מאוד עבור חדרי ישיבות ומשרדים המחייבים הפרדה מוחלטת. ניתן לבחור שהמחיצות יהיו אטומות לגמרי או שקופות, כך שניתן לראות מה נעשה בפנים, אך לא לשמוע.

משרדים בצורות לא שגרתיות

רובנו מכירים את החדר המרובע הפשוט שניתן ליצור בקלות בעזרת המחיצות. כדאי לדעת שבעזרת המחיצות ניתן גם ליצור חללים בצורות אחרות. לדוגמא, אם אתם מחפשים לייצר חדר מרכזי בתוך החלל, ניתן לייצר בקלות בעזרת המחיצות חדרים בצורת משושה, משולש ומחומש. המודולאריות היא גבוהה וניתנת לשינוי בקלות.

לסיכום,

אם יש לכם חלל ואתם צריכים לייצר מספר משרדים באותו גודל או בגדלים שונים, מחיצות עשויות להיות הפתרון האיכותי עבור מטרה זו. בעזרת המחיצות לא תצטרכו לבצע שיפוצים ובנייה של קירות גבס. כל מה שצריך זה לבנות בדרך פשוטה מחיצות מודולאריות עם אפשרות לאקוסטיקה מצוינת שתשמור על הפרטיות של הנמצאים במשרדים. כמה פשוט, ככה קל.

ראה גם: ריהוט משרדי

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!