מה גובה שולחן כתיבה סטנדרטי מומלץ?

בשעה טובה הגיע הרגע שאנו צריכים לבחור ריהוט משרדי לעובדי החברה ולחדר הילדים, נכון ומומלץ לתכנן את עיצוב החדר שלהם בקפידה בשילוב שולחן כתיבה וכדאי להתחיל כמה שיותר מוקדם ויפה שעה אחת קודם. ישנם פריטים שהם חובה שצריכים לרהט בעזרתם את המשרד ואת חדר הילדים והוא צריך להכיל שולחן מחשב מעוצב, כיסא ארגונומי, מדפי אחסון וכו'. כל אחד מרהיטי משרד אלה צריכים להיות נוחים לשהייה ממושכת, פרקטיים ולענות על צרכיהם של עובדי המשרד והילדים, נכון ומומלץ גם שהחלל ישדר אסתטיקה וסדר כך שעובדי המשרד או התלמיד יוכלו לשקוע ולהתרכז בעשייה ולעבוד ביעילות.

מה גובה שולחן כתיבה לצד כיסא משרדי ומסך מחשב

אזור העבודה וגובה שולחן כתיבה חשובים במיוחד. השולחן והכיסא הנוחים התואמים את גובה העובדים או ילדיכם ויוכלו לשבת ולעבוד בנוחות אופטימלית ויעילות מרבית.

אז איך בוחרים את השולחן הנכון ולמה חשוב לשים לב?

גובה שולחן עבודה מומלץ

מומלץ מאוד לרכוש עבור כל עובד בחברה או ילד שהתחיל ללמוד, שולחן כתיבה, כיסא משרדי המתאימים במיוחד למידותיו, על מנת להנחיל את הרגלי העבודה הנכונים כבר מהרגע הראשון. כל אזור העבודה אמור להתאים למידותיו של המשתמש ומומלץ גם להיות מודולרי. יועצים ופיזיותרפיסטים ממליצים על גובה השולחן כגובה המרפקים של המשתמש בזמן שהוא יושבה זקופה על הכיסא המשרדי, ועל רגליו להיות נעים בחופשיות על הקרקע.

4 כללים שיעזרו בבחירת שולחן משרדי מעוצב מתאים:

מה הגובה הסטנדרטי הרצוי? סביב 75 ס"מ
עומק אופטימלי לשולחן? עד 80 ס"מ
אורך שולחן מומלץ? עד 1.5 מטר
בחירת אזור עבודה איזור בו התאורה אינה מסנוורת, רצוי אזור בו האור נע ומתפזר בחלל.

שולחן כתיבה – מקומות אחסון

חשוב שיהיו מקומות אחסון לכל החפצים ולכל המחברות והתכנים האחרים של המשתמש. הסדר והארגון מועילים מאוד ביעילות העבודה ובפרודוקטיביות. הגישה למקורות אחסון צריכה להיות גם נוחה, המדפים יהיו נמוכים ובטוחים. ניתן לשלב תאים קטנים בכל מכשירי הכתיבה שלהם, שיחולקו לתאים, שיהיה קל לשלוף אותם מהספרים או המחברות.

פונקציונליות מירבית

איזור העבודה צריך להיות פונקציונלי ובדרך כלל נוח גם כשיורדים לפרטים הקטנים. מנורת שולחן מתכווננת, תומכי ספרים ותיבות לאחסון משחקים ועוד. אלה יהפכו את חלל העבודה לסביבה נקייה ומסודרת לילדיכם ויאפשרו לו להתרכז בכל עבודה שהוא מבצע.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!