לוקרים ממתכת מעוצבים במגוון גדלים – תאים אישיים

לוקרים הם לא רק חידוש בעיצוב בית הספר, אלא שימשו גם למשרדים, חדרי כושר ואפילו שדות תעופה. לוקרים מורכבים בדרך כלל משלושה חלקים: הדלת או הפאנל הקדמי, גוף הלוקר או לוחות הצד הפנימיים, והפאנל האחורי שעשוי להיות תלוי על צירים כדי להציע גישה משני הצדדים. ארונות מתכת אלו צריכות להיות גם עמידות כדי שיוכלו לעמוד בשימוש מתמיד. הם גם צריכים להיות נגישים לתלמידים בתקופות החלפת כיתות בבתי ספר עם אוכלוסיית תלמידים גדולה יותר.

רכישת לוקרים ממתכת בהתאמה אישית

לוקרים ממתכת – מתי הם שימושיים?

לוקר הוא מקום אחסון לחפצים אישיים. זה בדרך כלל ממוקם בבית הספר או במקום העבודה. לוקרים ממתכת משמשים לעתים קרובות במוסדות חינוך מכיוון שהם יכולים לשמש לאחסון חפצי תלמידים לפרקי זמן קצרים. זה נפוץ ביותר בתקופות המעבר של שיעורים. לוקרים ממתכת מספקים גם הזדמנות לאחסן חפצי ערך כמו מחשבים ניידים, אייפד וטלפונים סלולריים.

איך לוקר ממתכת יכול לסייע במניעת אובדן וגניבות?

הלוקר עזר להפחית את בעיית הגניבה והאובדן. זה גם צמצם את משך הזמן שניתן להשקיע בבדיקה והנפקת מפתחות עבור הלוקר, כמו גם במציאת תאים אישיים של תלמידים בודדים.

ארונית היא קופסה מאובטחת המשמשת לאחסון ספרי לימוד, חפצי ערך או פריטים גדולים מדי לתרמיל של תלמיד. השימוש בתאים אישיים בבתי ספר החל בסוף שנות ה-1800 עם הצגתם באירופה על ידי התעשיין השוויצרי תאודור לפאושו, וגדל בפופולריות לאחר מלחמת העולם השנייה כאשר חיילים משוחררים חוזרים למדו בבית הספר לצד אחיהם ואחיותיהם הצעירים.

האם לוקרים מוסיפים לנוחות ופרטיות המשתמש?

לוקרים נמצאים בדרך כלל במוסדות תיכון, מכללות ומקומות עבודה. הם בדרך כלל תאים קטנים שבהם אנשים יכולים לאחסן את החפצים האישיים שלהם.

תאים אישיים אלו הם יתרון למשתמשים שסוחבים איתם הרבה דברים. לא קשה למצוא לוקר בעת הצורך. למשתמשים גם קל לשמור על החפצים שלהם, מכיוון שהם תמיד מחזיקים את מפתח הארון. הם גם מספקים פרטיות לאנשים שרוצים להחליף בגדים מבלי שיראו אותם אנשים אחרים באזור או ללכת לשירותים בעודם נושאים איתם את חפציהם.

האם לוקר מוסיף לעיצוב המשרד?

לוקר יכול להיות תוספת קטנה אך משמעותית לעיצוב המשרד. לוקר הוא מקום למישהו לשים את התיק שלו, המפתחות או כל דבר שהוא צריך לקחת איתו כשהוא עוזב את המשרד. זה משמש גם כמרחב אישי שבו אפשר להשאיר משהו כמסר למישהו אחר, כמו גם אינדיקטור לנוכחות האדם במשרד. לוקרים עשויים מחומרים וצורות שונות וחלקם עשויים להעדיף את הסוגים הקונבנציונליים יותר בעוד שחלקם עשויים להעדיף יותר עכשוויים.

בעיצוב חלל משרדי, יש לקחת בחשבון לוקרים על גורמים כמו גודל, צורה וחומר בשימוש. ארונות אחסון אלה צריכים להיות גם מאורגנים בקלות, כך שכל אחד יוכל לדעת היכן נמצא הלוקר שלו במבט ראשון.

רוכשים לוקרים בחנות של ריהוט משרדי

לוקרים לרכישה הם טרנד שצומח במהירות בתעשיית הריהוט המשרדי. הרעיון הוא שלוקר מסוג זה מיועד ללקוח שלא יודע מה הוא רוצה וצריך מקום לאחסון חפציו בזמן שהוא מסתובב בחנות, מתוך כוונה לרכוש אותם במועד מאוחר יותר. לוקרים לרכישה אלו מספקים לא רק מקום אחסון אלא גם מקלים על הלקוחות לקבל את ההחלטה הסופית שלהם על מה שהם רוצים.

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!