בחירה נכונה של שולחנות עבודה

שולחנות עבודה משרדיים יכולים להיות רכישה מרתיעה. אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את השולחן המתאים לצרכים שלך ואת השולחן הטוב ביותר עבור הכסף. זו הסיבה שאנחנו הולכים לעבור על כל הדברים השונים שאתה צריך לדעת.

שולחן משרדי הוא אחד הרהיטים החשובים ביותר במשרד. זה המקום שבו אנו מבצעים את כל עבודתנו ויש לעצב אותו כך שהעבודה שלנו תהיה נוחה ופרודוקטיבית ככל האפשר.

שולחן כתיבה דגם Sapir
שולחן כתיבה דגם Sapir

איך לבחור שולחנות עבודה מתאימים?

כדי למצוא את שולחן העבודה המושלם שלך, עליך לקחת בחשבון את התכונות הבאות: צורה, גודל, גימור, אפשרויות אחסון ועיצוב. ישנן שלוש צורות עיקריות: מלבני, בצורת L וצורת U. שולחנות כתיבה מלבניים מושלמים למי שאוהב לעבוד עם הרבה חלונות או אור טבעי ואילו שולחנות בצורת L טובים לעבודה עם מספר אנשים באותו חלל. שולחנות בצורת U נהדרים לאנשים שאוהבים לקבל גב תומך כשהם יושבים ליד שולחן העבודה.

במשך שנים, שולחנות משרדים תוכננו עבור העובד הטיפוסי. בימים אלה כוח העבודה מגוון ולכן חשוב לעצב שולחן עבודה שיכול להתאים לצרכים מגוונים.

שולחן העבודה צריך להיות מסוגל להכיל מחשב נייד לאנשים שעובדים מהבית, צג למי שצריך להיות פרודוקטיבי יותר ומקלדת ארגונומית ועכבר לאנשים עם בעיות גב. לשולחן צריך להיות גם שטח האחסון הדרוש כדי להכיל את כל הפריטים שלך שיכולים להסתבך בקלות על שולחן העבודה שלך. ישנם שולחנות רבים המציעים תכונות אלה שעשויות להפוך את מציאת אחת לקלה יותר מבעבר.

הדרך הטובה ביותר למצוא שולחן היא להשוות טבלאות עד שתמצא את הטבלה המתאימה ביותר לצרכיך.

ראה גם: ריהוט משרדי יוקרתי

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!