איך לבחור גובה שולחן כתיבה מתאים?

כאשר הילדים הולכים לבית הספר, מומלץ לתכנן את עיצוב החדר שלהם בקפידה ובתכנון מוקפד מראש. החדר שלהם יכלול שולחן כתיבה מעוצב, כיסא מחשב נוח, מדפי אחסון ועוד. ריהוט זה נדרש להיות נוח, פרקטי ולספק את צרכיהם הדרושים, כמו כן, מומלץ שהחלל החדר של ילדיכם יעניק סדר וניקיון כך שיוכל למקסם את יעילותו במהלך למידה, הכנת עבודה ולהתרכז בעיסוקיו השונים הדורשים מֶרחָב עבודה יעיל.

אזור העבודה של ילדיך וגובה השולחן חשובים במיוחד. השולחן והכיסא הנוחים התואמים את גובה ילדיכם יאפשרו לילדיכם לשבת ולשלוט בשיעורי הבית בצורה טובה יותר.

שולחן כתיבה בגובה הנכון בצבע לבן עם כסאות נוחים מסביב

איך בוחרים את השולחן הנכון ולמה חשוב לשים לב?

שולחן כתיבה – מה הגובה שמומלץ?

מומלץ מאוד לרכוש עבור כל ילד שהתחיל ללמוד, שולחן כתיבה וכיסא משרדי המתאימים למידותיו, על מנת להנחיל לו את הרגלי העבודה הנכונים כבר מגיל צעיר. כל שטח העבודה צריך להתאים למידותיו ומומלץ גם להיות מודולרי ויכולת גדילה יחד עם התלמיד. יועצים ופיזיותרפיסטים ממליצים על שאלת השאלות של "מה גובה השולחן מומלץ?" גובה שולחן שיהיה בגובה של המרפקים בזמן ישיבה זקופה על הכיסא, הרגליים צריכות להיות באותו זמן במגע חופשי על הקרקע.

להלן מספר כללים נוספים שיעזרו לך לבחור שולחן מעוצב המתאים לילדים שלך:

  1. גובה שולחן סטנדרטי מומלץ לשולחן כתיבה הוא בסביבות 75 ס"מ.
  2. עומק אופטימלי הדרוש עבור גובה שולחן כתיבה הוא עד 80 ס"מ.
  3. אורך שולחן כתיבה מומלץ הוא עד 1.5 מטר.
  4. נכון לבחור בפינת עבודה  עם תאורה נעימה המתפזרת בחלל ולא מסנוורת.

מקומות אחסון

חשוב שיהיה מקום אחסון לכל האובייקטים ולכל המחברות והתכנים האחרים של הילד. הסדר והארגון מועילים מאוד ביעילות העבודה של הילדים. הגישה למקורות אחסון צריכה להיות גם נוחה, המדפים יהיו נמוכים ובטוחים. ניתן לשלב תאים קטנים בכל כלי הכתיבה שלהם, שיחולקו לתאים שיהיה קל לשלוף אותם מהספרים או המחברות.

פונקציונאליות

חדר הילדים צריך להיות פונקציונלי ובדרך כלל נוח גם בפרטים הקטנים. מנורת שולחן מתכווננת, תומכי ספרים ותיבות לאחסון משחקים ועוד. אלה יהפכו את החדר לסביבה נקייה ומסודרת לילדיכם ויאפשרו לו להתרכז בכל עבודה שהוא מבצע.

ראה גם: ריהוט משרדי מעוצב

רוצה לחזור למשהו ספציפי בעמוד?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
שלום גבאי
שלום גבאי

חברת א.ש.א ריהוט משרדי הוקמה בשנת 1993 על-ידי שלום גבאי. החברה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי לכל סוגי הלקוחות.
א.ש.א גבאי מעניקה לכם עיצובים מודרניים ועכשוויים המעוצבים בשיתוף עם אדריכלים, מעצבים ומעצבי פנים. לחברה מגוון מוצרים נרחב, העשויים מעץ, מתכת, זכוכית ועוד.
המוצרים הפופולריים ביותר של החברה הם שולחנות משרדיים, כיסאות משרדיים, שולחנות לחדרי ישיבות, כסאות מנהלים, מחיצות משרדיות אקוסטיות ועוד. הצוות המקצוע שלנו מעניק לכלל הלקוחות מפתרונות מהירים, אישיים, מקצועיים ואטרקטיביים במיוחד.
לימוד, ידע וניסיון שנצברו ב-22 שנות קיומה של חברת "א.ש.א גבאי ריהוט משרדי", יעניקו למשרדכם ריהוט משרדי חדשני בעיצובים עדכניים. אנו נלך איתך לאורך הדרך כדי למצוא את החלקים המושלמים לחלל שלך.
כחברה מנוסה, אנו יודעים להעניק מענה מהיר ללקוחות החברה, ונלווה אותך לאורך כל התהליך - מהרגע ההחלטה ועד לסיומו.

ריהוט משרדי בוחרים רק עם מומחים, השאירו פרטים!